HOWTO: Montaza sprednjega sistema (16,5cm) v Clio II (2004)

Vse o ozvočenju avtomobilov
Uporabniški avatar
szobov1
Prispevkov: 145
Pridružen: 08 Mar 2012, 15:08
Kraj: Ormož

Re: HOWTO: Montaza sprednjega sistema (16,5cm) v Clio II (20

Odgovor Napisal/-a szobov1 »

Aja ups, niti nisem gledal koliko je stara tema. :) Še ma kdo kaki podoben vodič + slike, kako se lotiti tega ?
Uporabniški avatar
marex
Prispevkov: 247
Pridružen: 01 Nov 2012, 19:10
Kraj: Ljutomer

Re: HOWTO: Montaza sprednjega sistema (16,5cm) v Clio II (20

Odgovor Napisal/-a marex »

szobov1 napisal/-a:Aja ups, niti nisem gledal koliko je stara tema. :) Še ma kdo kaki podoben vodič + slike, kako se lotiti tega ?
iz ormoža si? no jaz sem blizu. Ti lahko kak osebno razložim, ali pa pomagam ;)
Uporabniški avatar
szobov1
Prispevkov: 145
Pridružen: 08 Mar 2012, 15:08
Kraj: Ormož

Re: HOWTO: Montaza sprednjega sistema (16,5cm) v Clio II (20

Odgovor Napisal/-a szobov1 »

marex napisal/-a:
szobov1 napisal/-a:Aja ups, niti nisem gledal koliko je stara tema. :) Še ma kdo kaki podoben vodič + slike, kako se lotiti tega ?
iz ormoža si? no jaz sem blizu. Ti lahko kak osebno razložim, ali pa pomagam ;)
Ja lahko se kdaj dobimo kje, pa mi razložiš kako se zmontira, ko bom začel to delati. Trenutno še ne, ampak sem hotel prej pogledati kako se zraven spraviti. :)
Uporabniški avatar
marex
Prispevkov: 247
Pridružen: 01 Nov 2012, 19:10
Kraj: Ljutomer

Re: HOWTO: Montaza sprednjega sistema (16,5cm) v Clio II (20

Odgovor Napisal/-a marex »

no ko boš, mi pošlji zs ;D
Uporabniški avatar
nekomanija
Prispevkov: 4
Pridružen: 20 Okt 2013, 20:09

Re: HOWTO: Montaza sprednjega sistema (16,5cm) v Clio II (20

Odgovor Napisal/-a nekomanija »

Dober post.
Jaz imam enak avtoradio, samo da je bil sedaj nov 50€:)
je pa problem.... evro priklop je bil že od prejšnega radia, tako da, sem samo zamenjal radio.
Napaka se pojavi, pri predvajanju glasbe. Nekaj časa muzika špila zlo naglas pol se pa kr zmanjša... pa tudi postje lovi zelo slabo;jih je stari sony dosti boljše lovil.
ima kdo kako idejo???
tnx
Uporabniški avatar
zig@
Prispevkov: 388
Pridružen: 29 Maj 2007, 15:48
Kraj: Ljubljana

Re: HOWTO: Montaza sprednjega sistema (16,5cm) v Clio II (20

Odgovor Napisal/-a zig@ »

nekomanija napisal/-a:Dober post.
Jaz imam enak avtoradio, samo da je bil sedaj nov 50€:)
je pa problem.... evro priklop je bil že od prejšnega radia, tako da, sem samo zamenjal radio.
Napaka se pojavi, pri predvajanju glasbe. Nekaj časa muzika špila zlo naglas pol se pa kr zmanjša... pa tudi postje lovi zelo slabo;jih je stari sony dosti boljše lovil.
ima kdo kako idejo???
tnx
Kater radio imaš? Lahko, da je problem s Tunerjem glede postaj, lahko da bi rešil tudi z ojačevalcem signala.

http://www.orangeaudio.si/antenski-adap ... -polo-1503" onclick="window.open(this.href);return false;

Glede predvajanja glasbe, preveri ali je kakšna žica preveč, če je direktne priklop ga lahko to kaj zmede, ker je napačna zadeva na napačnem pinu.

Za delovanje je potreben samo +12, kontakt+12 in pa ground, vse ostalo odstrani. Če ne bo boljše je lahko problem v samem avtoradiu, drugje je skoraj nemogoče.


lp
ronaldCarce
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 Apr 2019, 02:14
Kraj: Turkey

HOWTO Montaza sprednjega sistema 165cm v Clio II 2004

Odgovor Napisal/-a ronaldCarce »

Imel bi za zmnotirat prednje visokotonce, verjetno bo treba tud kretnico vgradit. Poleg tega bi mel se zadaj za zmontirat parksenzorje.
Avto je Fiat Ducato.

Ker sam ne morem, me zanima, ce se kdo kaj ukvarja s tem, da skupaj zrihtama. Okolica LJ, Litija, Zasavje?
Odgovori