preizkusne tablice za avto

Homologacije, zakoni, predpisi
Odgovori
Uporabniški avatar
pero87
Prispevkov: 23
Pridružen: 11 Maj 2012, 01:41

preizkusne tablice za avto

Odgovor Napisal/-a pero87 »

zdravo!zanima me katere dokumente rabiš pri dvigu preizkusnih tablic za nekaj dni?avto ima drugače narejenega tehničnega že,je dovolj osebna izkaznica in pa prometna ali se rabi še kaj drugega! lp peter
Uporabniški avatar
zorro
Prispevkov: 110
Pridružen: 03 Avg 2011, 13:04

Re: preizkusne tablice za avto

Odgovor Napisal/-a zorro »

glede tehničnega je tako... nekje baje da težijo, če je minilo več kot leto dni od zadnjega tehničnega... sam pa imam pri Španu izkušnjo, da sem avto, ki 2 leti ni vidu tehničnega dobu preizkušnje s tem, da sem izjavljal, da je avto brezhiben. Rabiš prometno staro pa osebni dokument... pa € :) avgusta letos ko sem bil tam so ble sam 5 dnevne. aja pa zavarovanje za teh par dni je kar drago :| tko da nekateri baje prakticirajo s tem, da zavarujejo pri agentu...
Uporabniški avatar
pero87
Prispevkov: 23
Pridružen: 11 Maj 2012, 01:41

Re: preizkusne tablice za avto

Odgovor Napisal/-a pero87 »

zorro napisal/-a:glede tehničnega je tako... nekje baje da težijo, če je minilo več kot leto dni od zadnjega tehničnega... sam pa imam pri Španu izkušnjo, da sem avto, ki 2 leti ni vidu tehničnega dobu preizkušnje s tem, da sem izjavljal, da je avto brezhiben. Rabiš prometno staro pa osebni dokument... pa € :) avgusta letos ko sem bil tam so ble sam 5 dnevne. aja pa zavarovanje za teh par dni je kar drago :| tko da nekateri baje prakticirajo s tem, da zavarujejo pri agentu...
hvala za odgovor! lp
Odgovori