Slika radarja v zadek avtomobila

Homologacije, zakoni, predpisi
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1615
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: Slika radarja v zadek avtomobila

Odgovor Napisal/-a robertp »

gagi'd hype napisal/-a:Saj me je malo sram :oops: , žalostna resnica pa je, da je lahko koga drugega veliko bolj. Ker kazni na naših cestah so že davno izgubile smisel "povečanje varnosti". Res je, da za to nikakor ni kriva policija! Policaji vseeno poskusijo izbirati mesto, kjer preverjajo hitrost smiselno. To so ponavadi mesta, kjer boš z drastično prekoračitvijo dejansko nekoga ogrožal. Če pa je omejitev prekoračena za malenkost, pa se ponavadi doda neka toleranca ali pa vsaj najnižja možna kazen, zgolj za vzgojo v prometu.

DA PA DOBIM LISTEK PO 1 MESECU NPR.. SLIKAN NA VEČNI, IN SEM SE PELJAL 65KM/H :?: :?: SLIKA ME PA MESTNO RADARSTVO :?: :?:

Kdo so sploh ti Radarji, kje so jih šolali in kakšno znanje imajo o varnosti v prometu :?: :?: Ne me je***, o divjanju :!: To je totalen nateg na suho :!:

Radarji naj lepo naprej preverjajo parkirne listke :wink: Promet pa naj pustijo tistim, ki so usposobljeni za urejanje le tega.
Peljal si vsaj 70 km/h. Na večni poti je sedaj omejitev 50 ali 60 km/h, tako da veliko nisi plačal. Mene so dobili v coni 30, 43 sem peljal, obračunali so 38km/h, 300 EUR in 3 pike. Dobil po mesecu in pol. V Gameljnah kjer je na eni strani polje na drugi pa naselje brez pločnika in omejitev 40km/ so mi obračunali 48, peljal sem 53. Cena? 100 EUR, polovička 50. Dobil po enem mesecu.
Sem kriv, se ne pizdim, v prvič sem se rešil, v drugo sem plačal. Tudi meni se kasiranje v coni 30 zdi neumno... Glede zadnjega primera pa popolnoma podpiram, tudi sam živim ob prometni ulici v naselju, kjer nihče ampak res nihče ne upošteva omejitve 50 km/h.
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Odgovori